O firmie

 

Firma Szczep-pol jest firmą rodzinną, pierwsza działalność gospodarcza została założona przez braci Szczepańskich w 1992 roku. Jednak to rozwijająca się branża tworzyw sztucznych i zapotrzebowanie rynku na nowe technologie ukierunkowały obecny profil naszej firmy i od 15 lat zajmujemy się dystrybucją, a także serwisem maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz urządzeń dla wyspecjalizowanych narzędziowni zajmujących się obróbką metali.

 

W chwili obecnej ugruntowana pozycja na rynku oraz budowana przez lata baza kontaktów krajowych i zagranicznych, umożliwia nam importowanie najnowszych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w branży tworzyw sztucznych.

 

Na powierzchni 5000 m² monitorowanych magazynów znajdą Państwo największy w Europie wybór używanych wtryskarek, peryferii i maszyn narzędziowych. Dostępność urządzeń zmienia się codziennie.

 

Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi i elastycznemu podejściu do naszych klientów zdobyliśmy odbiorców w całej Europie, jak również Afryce i Ameryce Południowej, a importowane przez naszą firmę maszyny wzbogaciły parki maszynowe w prężnie rozwijających się przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych.

 

W naszej codziennej działalności staramy się, aby dostarczane przez nas urządzenia były najwyższej jakości, przy optymalnie najniższych cenach.

 

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszych magazynach.